בניית אתרים בוורדפרס – כל היתרונות

יותר ויותר אנשי מקצוע ולקוחות מגלים בימינו את נפלאות הוורדפרס. מדובר בפלטפורמה המוצלחת ביותר שניתן למצוא כיום למטרות הקמה וניהול של אתרי אינטרנט בכל היקף וגודל. בשורות הבאות נסקור עבורכם את כל היתרונות של בניית אתר וורדפרס, כך שתוכלו גם אתם לנצלם לטובת האתר הפרטי שלכם.

  • צרו עמנו קשר עוד היום ליעוץ מקצועי והצעות מחיר בטופס צור קשר או בטלפון: 072-3931039
בניית אתר וורדפרס

אז למה לבנות אתר דווקא בוורדפרס?

השימוש בוורדפרס הופך למשתלם במיוחד הן עבור המתכנתים בוני האתרים והן עבור הלקוחות עצמם. ראשית כל מדובר בתוכנה חינמית שהיא "קוד פתוח" ('Opensource'), אשר עוברת שינויים ומשתכללת כל העת ע"י מתכנתים ברחבי העולם. מסיבה זו לחברות שמקימות אתרים בוורדפרס אין עלויות של רכישה ושימוש בתוכנה וכמובן שגם הלקוחות נהנים מכך מבחינה כספית. כפועל יוצא מכך בניית אתרים בוורדפרס הינה זולה משמעותיתת משיטות הבנייה המסורתיות ב- HTMLL (נציג מחירים בהמשך) וכמו כן, היא מתאפיינת במהירות הקמה קצרה במיוחד, כך שבפרק זמן סביר ובהשקעה מינימאלית של עלויות ניתן ליהנות מאתר מלא ומתפקד.

יתרונות נוספים שניתן לייחס למערכת זו הם: יכולות ניהול אתר באופן עצמאי, אפשרויות מובנות לקידום בגוגל, נוחות שימוש, עדכון ושינוי, אפשרויות לניהול מערכת גיבוי ושחזור למקרה הצורך. כמו כן, אתרי הוורדפרס מאוחסנים בצורה יעילה וטובה בשרתי האחסון ועל כן כמעט ואינם סובלים מאי זמינות גם בשטף כניסות גבוה.

כמה עולה בניית אתר וורדפרס?

בניית אתרים בוורדפרס אינה מגיעה עם "תו מחיר" אחיד, שכן גם במערכת זו ישנה שונות רבה במורכבות בהתאם לצרכים. למשל, אתר "פשוט" שנבנה בוורדפרס רק לצרכי תדמית יעלה (בתוספת מע"מ) בסביבות 1800 שקלים. במידה ומעוניינים שהאתר יתאים גם לטאבלטים וסמארטפונים וכל הדפדפנים המחיר עולה למעל 3000 שקלים. אתרי וורדפרס שעלותם גבוהה יותר הם כאלו שכוללים מספר רב יותר של דפים, כאלו שכוללים קטלוגים ואפליקציות מובנות, שדורשים נפח אחסון גדול יותר וכמובן, כאלו שעברו עיצוב מקצועי בהתאם לדרישות. תהליך בניית אתר וורדפרס שיתבצע בצורה נכונה, אף יהיה מותאם למנוע החיפוש של גוגל כך שניתן ליהנות מקידום אורגני מלא ומהצבת האתר שלכם במקומות הראשונים בגוגל תוך זמן קצר מהשקתו.

כמובן שעל מנת ליהנות מאתר וורדפרס תפקודי, מעוצב כהלכה, נוח לשימוש ובעל מאפיינים שגוגל "אוהב" (תוכן, קישורים וכו') יש להתקשר עם חברה שמציעה בניית אתרים בוורדפרס ברמה הגבוהה ביותר. ניסיון רב נדרש על מנת לאפיין את אופי האתר וצרכי הלקוחות, ובהתאם לכך לעצב אותו בצורה המיטבית לשם הגברת שטף הכניסות אליו והחשיפה ברשת. ברוב המקרים תוכלו ליהנות מאתר תפקודי ומרשים תוך 21 יום מרגע ההזמנה בפועל. כדאי בהחלט!

ליעוץ מקצועי ופרטים נוספים, פנו אלינו, המומחים לבניית אתרי וורדפרס בישראל, אביב עיצוב אתרים.