חברה לבניית אתרים – אביב עיצוב אתרים

יותר ויותר אנשי מקצוע ולקוחות מגלים בימינו את נפלאות הוורדפרס. פלטפורמת וורדפרס מוגדרת המוצלחת ביותר שניתן למצוא כיום למטרות הקמה וניהול של אתרי אינטרנט בכל היקף וגודל. בשורות הבאות נסקור עבורכם את כל היתרונות של בניית אתר וורדפרס, כך שתוכלו גם אתם לנצלם לטובת האתר הפרטי שלכם.

  • צרו עמנו קשר עוד היום ליעוץ מקצועי והצעות מחיר בטופס צור קשר או בטלפון: 072-3931039
חברה לבניית אתרים אביב עיצוב אתרים

חברה לבניית אתרים – אביב עיצוב אתרים

אם גם אתם הגעתם למסקנה המתבקשת שבעידן הנוכחי גם אתם זקוקים לאתר אינטרנט, ואתם מעוניינים שאתר האינטרנט שלכם יהיה מרהיב וייחודי, כזה אשר ימשוך אליו גולשים מכל רחבי הארץ ויביע את עצמכם או לחלופין יפרסם את העסק שלכם ואת מוצריו, כל שעליכם לעשות הוא להקים את אתר האינטרנט מקצועי והמתקדם ביותר, משימה שבה אנו – אביב עיצוב אתרים, מתמחים.

מי אנחנו?

אביב עיצוב אתרים, הינה חברה הפועלת מזה שנים רבות בבניית אתרים למאות חברות מובילות ובתי עסק מוכרים בכל רחבי הארץ.

האתרים אותם אנו בונים זוכים לחשיפה מרבית, כשבאמתחתנו אתרים רבים המופיעים בעמוד הראשון של מנוע החיפוש Google. השילוב בעת ובעונה אחת בין החדשנות והיצירתיות איתם אנו פועלים במהלך בניית האתר, לניסיון שצברנו עם השנים והמקצועיות שברשותנו, עתידים לסייע לכם לבצע את קפיצת המדרגה אותה אתם מחפשים, באמצעות אתר האינטרנט שנבנה עבורכם.

כחברה מקצועית, אנו מציעים עבורכם מבחר רחב של אפשרויות בסביבת ה – Web כפי שנפרט להלן.

בניית אתרי תדמית

אתר תדמית הינו למעשה כרטיס ביקור של אדם מסוים, אתר עסק וכדומה. בניית אתרי תדמית נעשית פופולארית יותר ויותר בשנים האחרונה, עקב העובדה כי בעלי מקצוע ועסקים רבים הבינו כי בשל התחרות הגדולה הקיימת בשוק, הם חייבים למתג ולשווק עצמם בצורה טובה יותר מעמיתיהם למקצוע. ככלל, האתר הוא למעשה הרושם הראשוני ולעיתים היחידי שנוצר על בעלי האתר. אי לכך ובהתאם לזאת יש לבנות את האתר בצורה מקצועית, רהוטה, מעוצבת היטב ונוחה למשתמש, מטלה בה אנו – חברה לבנייתת אתרים – אביב עיצוב אתרים, מנוסים היטב.

בניית אתרים לעסקים

כל בעל עסק שמכבד את עצמו, בין אם מדובר בעסק קטן או בעסק גדול, מחזיק ברשותו אתר אינטרנט. בעבר, נהגו לקוחות לאתר נותן שירות פוטנציאלי בדפי זהב או במודעות אשר הופיעו בעיתון. כיום, מרבית הלקוחות פונים לרשת האינטרנט בחיפוש אחר נותני שירות, ולפיכך כל בעל עסק מחויב באתר אינטרנט. אנו – חברה לבניית אתרים – אביב עיצוב אתרים, נבנה עבור העסק שלכם אתר מקצועי אשר יפרט אודות העסק, ימשוך לקוחות פוטנציאליים ויצור עמם קשר ולעיתים אף יספק חנות וירטואלית.

בניית דפי נחיתה

חברה לבניית אתרים – אביב עיצוב אתרים, מציעה בניית דפי נחיתה, אשר ימשכו לקוחות להמשך קריאה והנעה לפעולה. דפי הנחיתה שאנו מעצבים מותירים על הלקוחות רושם חיובי, בעזרת מידע מושך, תמונות איכותיות, שלל הנחות וקופונים אטרקטיביים, קטעי וידיאו, המלצות והמגוון עוד רחב. את דף הנחיתה נעצב ונבנה בהתאם ליעדים והמטרות שלכם, במטרה למשוך כמה שיותר גולשים לאתר.

בנייה ועיצוב אתרים בוורדפרס

מערכת וורדפרס הופכת נפוצה בשנים האחרונות, וגם אנחנו – חברה  לבניית אתרים – אביב עיצוב אתרים, מציגים בפניכם את האפשרות לבנות ולעצב את אתרכם בעזרת הוורדפרס. וורדפרס הינה תוכנה חינמית וקלה לתפעול, אשר משדרגת עצמה ומשתכללת לעיתים קרובות. אתר הבנוי בוורדפרס, עתיד להקל עליכם בעת ניהול האתר, עדכון האתר והוספת אי – אלו תכנים, ובנוסף מציג אפשרות שחזור והפעלת מערכת גיבוי לעת הצורך.

התאמת אתרים למובייל

עם הזמן, יותר ויותר אנשים זונחים את המחשבים לטובת הגלישה באינטרנט בעזרת מגוון סמארטפונים, טאבלטים ודומיהם. יתרה מכך, ממצאים מראים כי כיום מרבית הגלישה באינטרנט נעשית באמצעות הסמארטפונים.

ככלל, אתרי האינטרנט נבנו במקורם בתצורה המתאימה למחשבים, אולם כעת יש לשנות אותם כך שיהיו נוחים לגלישה גם בעזרת הסמארטפונים, ללא כל פגיעה בחוויית המשתמש. התאמת אתרים למובייל – אביב עיצוב אתרים, תספק עבורכם אתר המתאים לגלישה נוחה באמצעות הרשת האינטרנטית של הסלולר. המקצועיות והעיצוב האיכותי של האתר המותאם למובייל שנתאים עבורכם, עתיד יהיה לסנוור ולהרשים את הגולשים, עד כדי כך שהם יתהו לרגע האם מדובר בכלל באפליקציה.

כיצד לבחור את חברת בניית האתרים המתאימה?

אם בעבר מספר חברות האתרים היה מצומצם, הרי שכיום ,לאור הבנת החשיבות של אתרי האינטרנט, קיימות מאות חברות המספקות שירות בניית אתרים.

ההיצע הרב של חברות לבניית אתרים הפך את משימת בחירת החברה לבניית אתרים למורכבת הרבה יותר. בראש ובראשונה אתם מעוניינים כי לחברה אליה אתם פונים, יהיה ניסיון רב בבניית אתרים. ניסיון זה יוודא מעל לכל ספק כי האתר העתידי יבנה בצורה מקצועית ואיכותית, על ידי אנשי מקצוע מהימנים ומוסמכים.

נוסף על כך, רצוי לקרוא חוות דעת על עבודות עבר שביצעה בחברה, וכן לעיין באתרים שנבנו על ידה, בכדי להתעניין ולהתרשם. כמו כן, מומלץ להשוות את הצעות המחיר בין החברות השונות, לקבלת פרספקטיבה על הנעשה בשוק. מן הסתם תוכלו לאתר הצעות מחיר נמוכות, אך אלו יינתנו על ידי אנשי מקצוע חובבניים וחסרי ניסיון, אשר רק מעוניינים לקבל עבודה.

לפיכך, אל תתפתו לפנות אל הצעות המחיר הנמוכות בהן תתקלו.

אביב עיצוב אתרים

חברה לבניית אתרים – אביב עיצוב אתרים, מוודאת כי כל פנייה שלכם תטופל במהירות האפשרית, על ידי אנשי מקצוע מוסמכים אמינים מנוסים ומקצועיים בתחום בניית האתרים.

הודות לניסיון העתיר שצברנו עם השנים, אנו נדע להגדיר במדויק מהם הצרכים של כל אחד מכם, ויעידו על כך לקוחותינו מהעבר. אנו – אביב עיצוב אתרים מעניקים הצעת מחיר שווה לכל נפש לכל הפונה אלינו, בהתאם לדרישותיכם.

הנכם מוזמנים לעיין בפרויקטים שביצענו בעבר ולפנות לשלל לקוחותינו, לקבלת רושם ראשוני על החברה. אנשי המקצוע שלנו עתידים להעניק לכם ליווי מקצועי במהלך תהליך בניית האתר שלכם ואף לאחריו, במטרה לבנות עבורכם את אתר האינטרנט המוצלח ביותר. זכרו – ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

מעוניין בהצעת מחיר לבניית אתר וורדפרס מקצועי? פנה אל המומחים שלנו עוד היום! אביב עיצוב אתרים.