בניית אתרים בזול? יש דבר כזה

כולנו רוצים להפוך את העסק שלנו לחלק בלתי נפרד מהאינטרנט, להגדיל חשיפה ומכירות ולהשיג את התדמית והמיתוג המתאימים. אלא, שישנה רתיעה מובנת מטעם בעלי העסקים מהעלויות הצפויות מבניית האתר, וזאת משום שבעבר אכן היה מדובר בעלויות שהגיעו לכדי עשרות אלפי שקלים. ובכן, לא עוד! דעו לכם כי כיום בהחלט ניתן למצוא חברות המספקות שירותי בניית אתרים בזול, והתוצאות איכותיות בהחלט. כיצד ניתן לעשות זאת ומהן העלויות המדוייקות? המשיכו לקרוא.

כיצד ניתן לחסוך בעלויות הקמת האתר מבלי לפגוע באיכות?

ישנן מספר שיטות שבאמצעותן ניתן לבנות אתר אינטרנטי ולחסוך באופן משמעותי בהוצאות הצפויות. ראשית כל חשוב להדגיש כי לתור אחר איש מקצוע "חאפר" שיבנה עבורכם את האתר בזול אינה אחת מהשיטות המומלצות. התקשרות שכזאת לא תאפשר לכם לקבל תמיכה נאותה וגם לעולם לא תהיו בטוחים כי אכן נעשתה עבודה טובה. כן ניתן לחסוך בעלויות ולהשיג שירותי בניית אתרים בזול באופן הבא:

  • שימוש בממשקים זולים – למשל וורדפרס או וויקס שזולות בהרבה מתוכנות אחרות אך נחשבות לאיכותיות ביותר.
  • התפשרות על גודל האתר – המחיר בין היתר הינו פונקציה של גודל האתר, כאשר בניית אתרים בזול עשויה להסתכם בבניית אתר תדמית של עד 5 עמודים במחיר שווה לכל כיס.
  •  ויתור על מערכת גיבוי – אך העניין מתאים רק עבור אתרים שנועדו לספק מידע בלבד, ולא לנהל מכירות ולהציג קטלוגים.
  • פחות גרפיקה – אתרים שנבנים על בסיס גרפיקה פחות מתוחכמת או מקורית, הינם זולים יותר בשל היעדר הצורך להתקשר עם גרפיקאי מקצועי.

בנוסף, ניתן לחסוך בעלויות ההקמה עוד יותר, וזאת כאשר בוחרים בדומיינים שהם פחות "נחשבים". כמובן שאם מדובר באתר מסועף וגדול, יש להציב אותו בדומיין איכותי חזק למניעת אי יציבות.

ומה הם המחירים הצפויים?

כאמור, ניתן להשיג הבטחה לבניית אתר במחיר נמוך ע"י פרילנסרים כאלו ואחרים, לעיתים במחירים מגוחכים כגון 300 שקלים. אלא שמחירים אלו עשויים להסתכם באתרים שאינם מתאימים למנועי החיפוש של גוגל, אינם בעלי תאימות לניידים ואינם מציעים יכולת הרחבה בהמשך. כן ניתן להגיד כי המחירים אצל חברות בניית האתרים המקצועיות בהחלט ירדו משמעותית לעומת העבר, כאשר האיכות לעומת זאת רק הלכה ועלתה. כך למשל, בניית אתר פשוט תעלה בסביבות 1800 שקלים כולל מע"מ כאשר אתר בסיסי זה יכלול 5 עמודים בערך, אפשרויות רבות לקידום בגוגל ואפשרויות הרחבה. אתרים מקצועיים, מסועפים ו- "כבדים" יותר יעלו מעל 5000 שקלים ולעיתים אף הרבה מעבר לכך. זאת כתלות בעיצוב והגרפיקה, גודל האתר, מורכבות האבטחה, אפליקציות שונות המוטמעות על גבי האתר, אפשרויות גיבוי ויכולת ההתאמה לגוגל. כמו שניתן לראות, בימינו בהחלט ניתן למצוא חברות המציעות שירותי בניית אתרים בזול יחסית, כך שבתמורה להוצאה של אלפי שקלים בודדים בלבד, תוכלו להיחשף בפני מאות, אלפי ואף עשרות אלפי גולשים בכל יום ובכך להפוך את ההשקעה למשתלמת במיוחד.

ליעוץ מקצועי ותיאום פגישה, פנו אלינו, אביב עיצוב אתרים.

בניית אתרים בזול – יש דבר כזה
4 (80%) 7 votes